arzanmember.com

علت کم شدن ویو تلگرام

در نسخه های اخیر تلگرام شاهد تغییر ماهیت این شبکه ارتباطی هستیم. تغییری نرم و هوشمندانه. آنچنان که کاربردهای این نرم افزار به مرور وسیع تر و فراتر از یک نرم افزار پیام رسان می گردد. کم کم شاهد آن هستیم که با افزودن امکانات جدید در نسخه های جدید، با زیرکی هرچه تمام تر این شبکه ارتباطی به یک شبکه اجتماعی تبدیل می شود. این تغییرات آهسته و تدریجی به گونه ای رقم می خورد که کاربران این اپلیکیشن نیز این تغییرات را همراهی می کنند. توسعه پایدار، مستمر و تدریجی رازِ همراه کردن کاربران و مشتریان حتی در صورت تغییر ماهیت محصول است. چرا که کاربران نیز به تدریج نیاز های جدید خود را کشف می کنند و در بزنگاهِ احساس نیاز به خدمت جدید، پاسخی از سرویس دهنده دریافت می کنند که این بسیار مطلوب است و به محبوبیت محصول کمک می کند. کاری که به خوبی تیم پروژه تلگرام از عهده آن برآمده اند.

چند وقتیه که بازدیدهای پست های کانال با کاهش رو به رو شده است, به طور مثال اگر قبلا در یک ساعت ۵k بازدید داشتید در این چند روزه بازدیدای شما کمتر و یا نصف شده است .

علت این قضیه طبق تحقیقات به نظر میرسد دلیل پایین اومدن ویو / بازدیده کانال ها اینه که تلگرام داره جلوی برنامه های غیره رسمی مثل موبوگرام و تلگراف رو میگیره ! یعنی بازدید کسانی که از این برنامه ها استفاده میکنن حساب نمیشه و چون خیلیا از این برنامه ها بجای تلگرام رسمی استفاده میکنند و تو کانالتون هستند برای همین با کم شدن ویو مواجه میشوید.

از همه دوستان خواهشمندیم برای رفع شدن این مشکل و بالا رفتن بازدید یا اختلال در عملکردهای گوناگون.. از تلگرام اصلی استفاده کنید و از برنامه های غیر رسمی مثل موبوگرام و تلگرام پلاس استفاده نکنید .

برای خرید بازدید پست تلگرام  کلیک کنید

کلمات کلیدی: کاهش ویو پست ها ، مشکل ویو ، مشکل کم شدن ویو تلگرام ، حل کردن مشکل ویو ، افزایش بازدید پست تلگرام ‏ ، علت کم شدن ویو تلگرام ، خرید بازدید ، خرید بازدید پست تلگرام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*