شایعات تلگرام
شایعات تلگرام

حذف اکانت تلگرام بدون ID

خب باز هم شاهد شایعه بزرگ دیگری در تلگرام بودیم اخیرا که میگه در صورتی که برای اکانت تلگرام خود ID که منظور همون username است انتخاب نکنید تلگرام اکانت شما را حذف خواهد کرد خب این گفته کاملا کذب است و یک دروغ بزرگ بیش نیست!
بسیار ساده و منطقی است !

سوال : اگر تلگرام چنین کاری میخواست انجام دهد یعنی اکانت های بدون username رو حذف کند چرا این گزینه رو اختیاری گذاشته و اجباری نکرده است؟؟  جوابش ساده است چون این گزینه به تصمیم و نظر کاربر بستگی دارد! و تلگرام چنین کاری نمیکند!

سوال : حالا چرا این گزینه اختیاری و قابل تغییر است؟؟
پاسخ : تلگرام به سیاست های حریم شخصی کاربران بسیار اهمیت قائل بوده و میخواسته کسانی که میخواهند در دسترس بقیه باشند و خود را معرفی کنند این امکان رو داشته باشند تا بدون ارائه شماره تلفن خود به دیگران و دادن فقط username شان بتوانند خود را معرفی کنند حال کاربران برای حذف username یا مخفی کردن خود از دسترس دیگران این امکان را دارد که نام کاربری خود را حذف کند یا تغییر دهد!

سوال :  من دیده ام که اکانتی که username نداشت حذف شده است، پس چگونه ممکن است؟
پاسخ : تلگرام به هیچ عنوان هیچ اکانتی رو حذف نمیکند مگر این خطوط مجازی و مشخص شده باشند و یا یکی از فعالیت های تروریستی ، کلاهبرداری ، انتشار محتوای مستحجن را داشته باشند! جالب است که تلگرام Spammers ها را هم حذف نمیکند و فقط بلاک و ریپورت شان میکند!
تلگرام هیچگاه احمق نیست که کاربران خود که سرمایه هایش هست را صرفا برای username نداشت حذف کند!

اکثر کسانی که این شایعات را پخش میکنند صرفا کارشون منحرف کردن اذهان عمومی و سوءاستفاده و سودجویی های شخصی است!

باز هم به شما پیشنهاد میکنیم که هیچگاه از تلگرام های غیر رسمی استفاده نکنید و اطلاعات مهم و شخصی و همچنین کد فعالسازی که برایتان ارسال میشود را برای هیچ فردی ارسال نکنید!

کلمات کلیدی : حذف اکانت تلگرام بدون ID

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*